Olle Nyström "Indian"

Olle Nyström
Olle Nyström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLLE NYSTRÖM, "Indian", signerad och daterad -80, akryl på glas, med egenhändigt tillverkad ram,
rammått ca 115x100 cm

811452

2020-09-13