Skänk
2020-09-22
811458
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÄNK, 18/1900-tal, vitmålad, höjd ca 134, bredd ca 122, djup ca 43 cm
Bruksslitage, senare bemålad