Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 18/1900-tal, vitmålad, höjd ca 134, bredd ca 122, djup ca 43 cm

Bruksslitage, senare bemålad

811458

2020-09-22