Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA, porslin, 1800-talets första hälft, empire, mediciformad, med hänklar, polykrom dekor, detaljer i guld, höjd ca 26 cm
Lagning
811494
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här