Urna Empire

Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, porslin, 1800-talets första hälft, empire, mediciformad, med hänklar, polykrom dekor, detaljer i guld, höjd ca 26 cm

Lagning

811494

2020-09-16