Alf Jarnestad skulptur

Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ALF JARNESTAD (1923-2008): Skulptur, "Fågel III", signerad och daterad Jarnestad -81, glaserat stengods, på smidessockell, total höjd ca 35 cm

811497

2020-09-14