Matbord samt lyrstolar
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets mitt, matbord på hjultrissor med iläggskiva á 46 samt 6 stolar, s.k. lyrstolar, idegran samt mahogny, klädda i randig textil, sitthöjd 46, matbord höjd ca 76, 167x106,5 cm
Bruksslitage, märken, repor
811498
2020-09-21