Matbord samt lyrstolar

Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar
Matbord samt lyrstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets mitt, matbord på hjultrissor med iläggskiva á 46 samt 6 stolar, s.k. lyrstolar, idegran samt mahogny, klädda i randig textil, sitthöjd 46, matbord höjd ca 76, 167x106,5 cm

Bruksslitage, märken, repor

811498

2020-09-21