Gittan Jönsson färglitografi

Gittan Jönsson färglitografi
Gittan Jönsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Komposition, färglitografi, signerad Gittan Jönsson, numrerad 34/50, mått ca 95x63 cm

Löst blad

811504

2020-09-14