Barnfåtölj Italien 1970-tal

Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal
Barnfåtölj Italien 1970-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

2 500 SEK

BARNFÅTÖLJ, Italien, 1970-tal, kläddd i brun mocka, sitthöjd ca 21, höjd ca 52 cm

Slitage och fläckar

811511

2020-09-14