Stolar i empirestil

Stolar i empirestil
Stolar i empirestil
Stolar i empirestil
Stolar i empirestil
Stolar i empirestil
Stolar i empirestil
Stolar i empirestil
Stolar i empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 3 st, STOLAR, 4 st, omkring år 1900, empirestil, massiv mahogny, genombruten ryggbricka med intarsiadekor av bl.a urna, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, klädel med skador och fläckar

811513

2020-09-14