Håkan Engström oljemålning

Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning
Håkan Engström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

HÅKAN ENGSTRÖM (1908-1987) Komposition med man i rum, signerad, olja på duk, ca 49x55 cm

Smärre förgbortfall

811519

2020-09-17