Etagere 2 st

Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st
Etagere 2 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÉTAGÈRE, 2 st snarlika, 1800-tal, fanérade i mahogny, på hjultrissor, höjd 74-77, 49x35 resp 47x32 cm

Bruksslitage, ostadiga

811532

2020-09-14