Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Trädgårdsarbetare, möjligen Johannes Wilhelm Zillen (1824-1870), olja på duk, brickmärkt, ca77x120 cm
Färgbortfall
811535
2020-09-14