Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), figurin, i form av fisk, signerad och daterad Lisa Larson -94 stengods, höjd med sockel ca 27 cm
811548
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här