Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Vintermotiv, signerad och daterad O Hermelin 1885, olja på duk, 22x30 cm

811556

2020-09-14