Bo von Zweigbergk

Bo von Zweigbergk
Bo von Zweigbergk
Bo von Zweigbergk
Bo von Zweigbergk

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BO VON ZWEIGBERGK, "Sädesskylar", olja på duk, signerad och daterad 1932, 49,5 x 60 cm.

Mindre hål, uppklistrad på pannå.

811568

2020-09-14