Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
CAROLINA GYNNING, grafiskt tryck med aluminiumbakstycke, "Inspiration I", signerad samt numrerad 1/10 à tergo, mått 99x99 cm
Framstår i gott skick
811569
2020-09-14