Carolina Gynning

Carolina Gynning
Carolina Gynning

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

CAROLINA GYNNING, grafiskt tryck med aluminiumbakstycke, "Inspiration I", signerad samt numrerad 1/10 à tergo, mått 99x99 cm

Framstår i gott skick

811569

2020-09-14