Skåp
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, allmoge, 1700-tal, luckor med bakomliggande hyllplan samt två lådor, senare benställning, nyckel saknas, skåpet höjd ca 80, total höjd 152 cm
Renoverat, kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage
811576
2020-09-18