Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, allmoge, 1700-tal, luckor med bakomliggande hyllplan samt två lådor, senare benställning, nyckel saknas, skåpet höjd ca 80, total höjd 152 cm

Renoverat, kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage

811576

2020-09-18