Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st., tidigt 1900-tal, bemålade vita, stoppad dyna, senare överdragstyg Josef Frank, Svenskt Tenn, sitthöjd ca 47 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
811589
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här