Bordslampor 2 st Pukeberg

Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg
Bordslampor 2 st Pukeberg

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 2 st, från Pukeberg, stomme i pressat glas, 1960/70-tal, två storlekar, höjd ca 38-35 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

811597

2020-09-19