Bert-Håge Häverö litografier

Bert-Håge Häverö litografier
Bert-Håge Häverö litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): kompositioner, 2 st,ur mappen "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö samt EA färglitografi, ca 43x54 cm

Ingår i temaauktionen Stockholm

Lösa blad

811599

2020-09-28