Bert-Håge Häverö litografier
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): kompositioner, 2 st,ur mappen "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö samt EA färglitografi, ca 43x54 cm
Ingår i temaauktionen Stockholm
Lösa blad
811599
2020-09-28