Ring 18 k guld diamanter
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RING, 18 k guld, delvis 1800-tal, 8 briljanter totalt ca 0,45 ct samt 14 små åttkantslipade diamanter i silvermontering, ostämplad, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 2,8 g
Omarbetad, stenar med hack förekommer
811603
2020-09-25