Carl Malmsten Åfors Möbelfabrik
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, Åfors Möbelfabrik, mahogny, delvis fanerat, soffbord, utdragbar skiva på vardera kortsida à 34 cm vardera, märkt, bordets längd 125, bredd 60, höjd 59 cm
Enstaka repor / märken
811604
2020-09-19