Carl Malmsten Åfors Möbelfabrik

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, Åfors Möbelfabrik, mahogny, delvis fanerat, soffbord, utdragbar skiva på vardera kortsida à 34 cm vardera, märkt, bordets längd 125, bredd 60, höjd 59 cm

Zustandsbeschreibung

Enstaka repor / märken

811604

2020-09-19