Arne Jacobsen Myran stolar

Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar
Arne Jacobsen Myran stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 1 par, modell 3101 Fritz Hansen, formgivningsår 1951-52, teakfanér, förkromad benstälnning, etikettmärkta, rygghöjd ca 81, sitthöjd 42 cm

Slitage, ytskador, skadade fotavslutningar

811610

2020-09-14