Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, mahogny, troligen England, 1800-talets slut, svarvade ben, på hjultrissor, höjd ca 74, 121x34, slagen 58 cm

Slitage, märken, repor

811616

2020-09-15