Björn Christian Larsen gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN BJÖRN LARSEN (1931-1993): Flickporträtt, signerad Christian Björn Larsen, olja på pannå, ca 66x50 cm

811621

2020-09-14