Sybord Nyrokoko

Sybord Nyrokoko
Sybord Nyrokoko
Sybord Nyrokoko
Sybord Nyrokoko
Sybord Nyrokoko
Sybord Nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, fanerat med pyramidmahogny och valnöt, 1800-talets slut, nyrokoko, låda i sargen, höjd ca 75, 72x40 cm

Senare pelarfot, skivan slipad

811622

2020-09-15