Soffa möjligen Arne Norell

Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell
Soffa möjligen Arne Norell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, 3-sits, möjligen Arne Norell, lösa plymåer, ben i björk, sitthöjd ca 40, bredd ca 210, djup ca 85 cm

Bruksslitage

811638

2020-09-19