Stegpall

Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEGPALL, 1900-talets mitt, fällbar trappdel, bemålad metall samt toppskiva i trä, höjd ca 63 cm

Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar, sprickor

811648

2020-09-19