Lasse Åberg färglitografi

Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Musse och Kalle, signerad Lasse Åberg, numrerad108/175, färglitografi, ca 19x26 cm

811662

2020-09-14