Alice Nordin

Alice Nordin
Alice Nordin
Alice Nordin
Alice Nordin
Alice Nordin
Alice Nordin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALICE NORDIN, taklampa (ej komplett), Böhlmarks, signerad, jugend, 1900-talets början, brons med dekor i relief föreställande rosor, diameter ca 55 cm.

Kupor samt delar saknas.

811664

2020-09-19