Litografi Lasse Åberg

Litografi Lasse Åberg
Litografi Lasse Åberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "To Botero", signerad och numrerad Lasse Åberg EA, färglitografi, 35x32 cm

811669

2020-09-14