Ole Trebbien, olja på duk

Ole Trebbien, olja på duk
Ole Trebbien, olja på duk
Ole Trebbien, olja på duk
Ole Trebbien, olja på duk
Ole Trebbien, olja på duk
Ole Trebbien, olja på duk

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLE TREBBIEN (f.1944): "Light from behind", olja på duk, signerad och daterad a tergo, Ole Trebbien 2002, storlek ca 130x100 cm

811681

2020-09-19