Handkolorerad etsning

Handkolorerad etsning
Handkolorerad etsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETSNING, 1700/1800-tal, botanik, handkolorerad, bildyta 47x39 cm

Något gulnad

811707

2020-09-14