Allan Ebeling vas

Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas
Allan Ebeling vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

ALLAN EBELING (1897-1975), vas, Torshälla, signerad, keramik, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, glasyrbortfall

811711

2020-09-23