Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SKRIN på benställning, 1700/1800-tal, furu, järnbeslag, senare benställning, bredd 51, djup 34, höjd ca 79 cm inkl ställning

Kompletterad, renoverad, skador, saknar lås

811719

2020-09-17