Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SKRIN på benställning, 1700/1800-tal, furu, järnbeslag, senare benställning, bredd 51, djup 34, höjd ca 79 cm inkl ställning
Kompletterad, renoverad, skador, saknar lås
811719
2020-09-17