Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, furu, tvådelat, överdel med två lådor samt invändigt med hyllplan, nederdel med tre lådor, beslag i mässing, kulfötter, höjd ca 180, 117x58 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, torrsprickor

811721

2020-09-19