Skåp 1700-tal
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, furu, tvådelat, överdel med två lådor samt invändigt med hyllplan, nederdel med tre lådor, beslag i mässing, kulfötter, höjd ca 180, 117x58 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, torrsprickor
811721
2020-09-19