Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄLLSTOLAR, 7 st, märkta Serie 9, 1960, sannolikt Svante Skogh, bok, sitthöjd ca 46 cm. Ihopfällbara.
Bruksslitage, mindre skador
811728
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här