Serveringsbord 1930-tal

Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal
Serveringsbord 1930-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSBORD, betsad björk, på hjul, utfällbar skiva, 1930-tal, H ca 72 cm, ca 40 x 77 cm

Bruksslitage, fläckar och repor, hjulen svänger / rullar inte som de ska

811730

2020-09-14