Edition Luxe Jaeger le Coultre Memovox Armbandsur
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Memovox, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, alarm, halvstelt senare armband ej original, serie nr. 1016660, verk nr. 1741608, kaliber K825, diam ca 37 mm
Bruksslitage. Plexiglas med kraftigt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
811750
2020-10-25