Pilgrimsflaska samt vas Kina

Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina
Pilgrimsflaska samt vas Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PILGRIMSFLASKA, VAS, Kina, 2 dlr, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, märkning i botten, höjder ca 20 cm

Båda med lagningar

811768

2020-09-22