Tallrikar Imari japan 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 5 st, Imari, Japan, 1800-tal, diameter ca 22 cm

Nagg, sprickor

811771

2020-09-22