Omega armbandsur
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OMEGA, armbandsur, vitmetall, manuell, plexiglas, verknr. 19933988, boettnr. 111.001, cal 620, 21x26 mm, armband, matterat 18 k vitguld, längd 18,5 cm, total vikt ca 50,4 g
Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla smutsad, logga med visst slitage, plexiglas med smärre repor, armband med brott och ej ursprungligt
811797
2020-09-15