Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAMAR, 2 st., 1800-tal, en fanerad, ca 81x60 (invändigt mått 63x42 cm), den andra förgylld och bronserad, ca 93x74 (invändigt mått 74x55 cm)
Skador, lagningar
811801
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här