Ramar 1800-tal

Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 2 st., 1800-tal, en fanerad, ca 81x60 (invändigt mått 63x42 cm), den andra förgylld och bronserad, ca 93x74 (invändigt mått 74x55 cm)

Skador, lagningar

811801

2020-09-15