Eckersberg

Eckersberg
Eckersberg
Eckersberg
Eckersberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ECKERSBERG, kopia efter, Landskap med fors, målad av Axel Leijonhufvud, olja på duk, ca 45x61 cm

Proveniens: Nils Gustaf von Kantzow

Krackeleringar

811809

2020-09-15