Terrin med lock Kina 1800-tal

Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal
Terrin med lock Kina 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN MED LOCK, Kina, Tao-Kwang, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 17, diameter 17 cm

Lock med lagning, mindre nagg

811834

2020-09-22