Björn Wiinblad skål med slev

Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev
Björn Wiinblad skål med slev

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN WIINBLAD (1918-2006), 2 dlr, skål med slev, i form av en fågel, dekor i underglasyrblått, signerad och daterad Björn wiinblad -54 Danmark, skålens höjd 11, längd 18 cm

811851

2020-09-14