Skeppsmodell S.FELIPE

Skeppsmodell S.FELIPE
Skeppsmodell S.FELIPE
Skeppsmodell S.FELIPE
Skeppsmodell S.FELIPE
Skeppsmodell S.FELIPE
Skeppsmodell S.FELIPE

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSMODELL, 1900-tal, "S.FELIPE", bemålat trä, batteri samt motor, längd ca 73, höjd 30 cm

Skador, slitage
Funktion ej kontrollerad

811860

2020-09-22